KONST / Litografier / Färglitografi 14114168
nr 1411 4168
Nils Erik Johansson
(f. 1950), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 73/230,59x36, yttermått inklusive ram: 78x54 cm
Nils Erik Johansson, svensk bildkonstnär född 1950 i Karlskrona.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:46:48
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Nils Erik Johansson
Läs mer om Nils Erik Johansson